هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

دوربین مداربسته خورشیدی

دوربین مداربسته خورشیدی

دوربین مداربسته خورشیدی

دوربین مداربسته خورشیدی

دوربین مداربسته خورشیدی

عملکرد دوربین های معمولی و دوربین مداربسته خورشیدی مانند هم  است. اما دوربین های امنیتی خورشیدی از  نور خورشید برای تامین انرژی برای کار کرد دوربین استفاده می کنند ، در حالی که دوربین های امنیتی معمولی به برق سنتی نیاز دارد .

دوربین مداربسته خورشیدی

دوربین های مداربسته خورشیدی دارای فناوری بی سیم هستند و به همراه باتری قابل شارژ و صفحه خورشیدی در اختیار کاربران قرار می گیرند .

این دوربین ها حتی برای انتقال اطلاعات و تصاویر ضبط شده به سیم نیاز ندارند و اطلاعات خود را بر روی کارت حافظه که درون دوربین تعبیه شده است ، ذخیره می کنند.

این دوربین ها از پنل های خورشیدی برای مهار نور خورشید و تبدیل آن به برق جریان مستقیم DC استفاده می‌کند سپس اینوتر این جریان مستقیم را به یک جریان متناوب AC منتقل می‌کند به این صورت انرژی لازم برای عملکرد دوربین فراهم می‌شود.

باتری در دوربین های امنیتی خورشیدی وظیفه ذخیره انرژی را برعهده دارد تا این دوربین در طول شب و هنگامی که نور آفتاب وجود ندارد به کار خود ادامه دهد.

 

دوربین مداربسته خورشیدی کرج

مزایای دوربین مداربسته با پنل سولار

 • یک مزیت بزرگ دوربین مدار بسته با پنل خورشیدی انعطاف ‌پذیری در محل نصب آن می باشد. این دوربین‌ ها برای کار کردن به منبع برق نیاز ندارند و به کاربران این امکان را می‌دهند تا هر جایی از خانه یا محل کار خود آن را نصب کنند
 • نصب این دوربین های مداربسته نیاز به زمان زیاد و همچنین هزینه های تغییرات زیر ساختی ندارد.
 • دوربین به راحتی به دستگاه تلفن متصل می‌شود.
 • برخی از مدل های دوربین امنیتی با پنل خورشیدی دارای سیم کارت درون خود می باشند و از اینترنت پشتیبانی می کنند.
 • از دیگر مزیت های این دوربین ها ضبط فیلم در هنگام قطع برق نیز میباشد. زیرا باتری این دوربین از از نور خورشید به عنوان منبع تغذیه استفاده می کند و نیازی به برق ندارد.
 • دوربین مداربسته با پنل خورشیدی در شب هم توانایی ثبت اطلاعات را به کاربران می دهد . جنس این باتری از نوع لیتیومی است که می تواند مدت طولانی به دوربین شارژ دهی کند.
 • بعضی از انواع این دوربین مداربسته دارای بلندگو و میکروفون داخلی هستند و  امکان انتقال صوت دو طرفه در هر نقطه دنیا را به کاربران خود می دهند.
 • فناوری تشخیص حرکت دوربین های مداربسته یک ویژگی منحصر به فرد و جدید می باشد که اگر سنسور های دوربین حرکت شخص را تشخیص دهند بر ای گوشی همراه شما اخطار ارسال می کنند.
 • از دیگر ویژگی دوربین مداربسته با پنل خورشیدی می توان به قابلیت دید در شب یا فناوریIR ، کیفیت تصویر بالا HD FULL  و ارسال هشدار به گوشی همراه اشاره کرد. 
دوربین مداربسته اسپیددام خورشیدی

انواع دوربین مداربسته خورشیدی

دوربین مداربسته با پنل خورشیدی بر اساس نحوه تعبیه پنل خورشیدی به دو دسته تقسیم می شوند :

 1. دوربین‌هایی که صفحه خورشیدی بر روی بدنه ی آنها تعبیه شده است .
 2. دوربین های نظارتی خورشیدی که دارای یک صفحه خورشیدی جداگانه هستند. این مدل دوربین ها برای فضای بسته که نور خورشید در آن وجود ندارد مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اندازه و تعداد پنل های خورشیدی مورد نیاز برای تامین انرژی دوربین مداربسته با توجه به محل و میزان آفتاب موجود در آن مکان که قصد نصب دوربین را دارید تعیین می شود. برای نصب پنل های خورشیدی حتما به این نکته توجه داشته باشید که آن ها را در منطقه مناسب که نور کافی به صورت تمام وقت می تابد قرار دهید.

عمر این صفحات خورشیدی معمولا طولانی مدت است و در مقابل رطوبت ، بارندگی و … مقاوم هستند. 

قیمت دوربین مداربسته خورشیدی

قیمت دوربین مداربسته خورشیدی بر اساس نوع و امکانات آن و همچنین تعداد و اندازه پنل ها می تواند متفاوت باشد.

 اما به دلیل بی سیم بودن به کابل و سیم اضافه نیاز ندارند. این دوربین ها اطلاعات را بر روی کارت حافظه ذخیره و ثبت می کنند پس احتیاجی به دستگاه های ذخیره سازی نیست و در کل هزینه های مصرفی شما را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

اگر دوربین مداربسته خود را از شرکت و برندی معتبر خریداری کنید قطعات آن در مدت زمان بیشتری عمر خواهند کرد و دچار هیچ گونه خرابی نخواهند شد.

 پس دیگر نیاز به هزینه های اضافه برای تعمیر سیستم دوربین مداربسته خورشیدی خود نخواهید داشت..

فروشگاه دوربین مداربسته

بهترین های دوربین مداربسته را در فروشگاه ما بیابید

ممنون از اینکه تا انتهای مقاله با ما همراه بودین.